18.08.2017.

U narednom periodu opština Milići realizovaće tri projekta rekonstrukcije i izgradnje mostova, i to:

1. Zamjena drvenog kolovoza na mostu prema Đurđevićima ( izvođač radova Kompanija „Boksit“ a.d. Milići ),
2. Rekonstrukcija kosog mosta u Zaklopači ( izvođač radova Kompanija „Boksit“ a.d. Milići ) i
3. Izrada pločastog propusta prema Bojanićima, na putu Zaklopača – Podbirač ( izvođač radova „Tehnometal“ d.o.o. Vlasenica ).

Ugovori sa izvođačima radova su potpisani, a rok za izvođenje je 30 i 40 dana od dana uvođenja u posao.

Takođe, sa Institutom za građevinarstvo „IG“ Banja Luka potpisan je ugovor o izradi Glavnog saobraćajnog projekta saobraćajne signalizacije i opreme za urbano područje opštine Milići, kao i Ugovor o izvođenju radova na sanaciji i regulaciji dijela vodotoka Zelenog Jadra kod stare pijace sa JU „Vode Srpske“ Bijeljina.