joomla backup

27.02.2017.

U petak, 24.februara 2017.godine, Omladinski savjet Milići proslavio je 14 godina uspješnog rada.

Tom prilikom u amfiteatru SŠC „Milutin Milanković“ održan je Okrugli sto na temu „Uloga mladih u društvu“. Pored predstavnika lokalne vlasti i ustanova, omladinskih savjeta iz Republike Srpske i Srbije, prisustvovali su i šef kabineta predsjednika RS Danijel Dragičević, narodni poslanik Marko Vidaković, predsjednik Unije studenata Milan Milišić, predsjednik Evropskog pokreta u BiH Predrag Praštalo, šef Kancelarije OEBS-a u Srebrenici Vil Ričard, kao i načelnik opštine Vlasenica Miroslav Kraljević.

Manifestacija je nastavljena u prostorijama Omladinskog centra, gdje je uz prigodan program prezentovan rad Omladinskog savjeta, kao i dodijeljena priznanja zaslužnim pojedincima i organizacijama.

osm 14rodjendan