joomla backup

13.09.2016.

Opštinska komisija za sprovođenje referenduma obavještava građane opštine Milići da će se republički referendum o Danu Republike Srpske, sa referendumskim pitanjem: „Da li podržavate da se 09.januar obilježava i slavi kao Dan Republike Srpske“, održati 25.septembra 2016.godine. Period izjašnjavanja je od 07:00 do 19:00 časova na svim predviđenim glasačkim mjestima, uz alternativno pokriveno područje za glasače koji su se izjasnili za glasanje putem mobilnog tima ( nisu u mogućnosti pristupiti redovnim glasačkim mjestima, biće angažovana dva mobilna tima ).
Odluka o glasačkim mjestima nalazi se na oglasnim tablama mjesnih zajednica.
Molimo sve građane opštine Milići koji imaju aktivno biračko pravo da iskoriste svoju građansku dužnost i pravo i izađu na referendum o Danu Republike Srpske.

Odluku o određivanju glasačkih mjesta za izjašnjavanje građana o sprovođenju republičkog referenduma u opštini Milići možete pogledati OVDJE.


PREDSJEDNIK KOMISIJE
Mirko Savić s.r.