05.07.2013.

Učenik generacije SŠC „Milutin Milanković“ Milići, Bojana Vasiljević – Elektro tehnički fakultet.

Tehničke nauke

1. Anica Vuković, Građevinski fakultet , II godina
2. Nevena Pantić, Građevinski fakultet, III godina
3. Ranka Erić, Građevinski fakultet, II godina
4. Nikola Lazić, FTN – industrijsko inženjerstvo, III godina, dijete poginulog borca
5. Borislav Jović, Poljoprivredni fakultet, II godina
6. Boško Kaldesić, Poljoprivredni fakultet, II godina
7. Jelena Jolović, Šumarski fakultet, III godina
8. Miloš Ružičić, Šumarski fakultet, III godina, dijete poginulog borca
9. Dragana Todorović, Poljoprivredni fakultet, III godina

Društvene i prirodne nauke

1. Marko Đurić, Ekonomski fakultet, IV godina
2. Nataša Đuričić, logopedija, IV godina
3. Sanda Joksimović, Farmaceutski fakultet, IV godina
4. Željka Bogičević , Ekonomski fakultet, III godina
5. Gordana Došić, Filozofski fakultet, III godina

Imajući u vidu dosta složenu finansijsku situaciju u pogledu punjenja budžeta opštine Milići Rang listu objavljujem danas, 05.07.2013.godine, dakle 3 mjeseca nakon sastanka Komisije za dodjelu stipendija. Takođe obavještavam kandidate koji su uvršteni u Rang listu da će isplata stipendija teći od 01.03.2013.godine odnosno od dana kada je Komisija utvrdila listu kandidata za dodjelu stipendija.

NAČELNIK OPŠTINE
                                                                                                     Živojin Jurošević, s.r.