joomla backup

TB Milic 955x430 topslika

07.06.2024.

Obavještavaju se građani opštine Milići i politički subjekti, da je Privremeni Centralni birački spisak za opštinu Miliće izložen i stavljen na uvid javnosti u prostoru zgrade opštine Milići i Centra za birački spisak opštine Milići i da će isti biti dostupan javnosti za eventualne primjedbe i ispravku greški do 08.07.2024. godine, koje se mogu izvršiti putem službe Centralnog biračkog spiska opštine Milići.

PLAN IZLAGANJA IZVODA IZ PRIVREMENOG CENTRALNOG BIRAČKOG SPISKA

Takođe, obavještavamo javnost da se uvid u Privremeni birački spisak može izvršiti i preko zvanične stranice Centralne izborne komisije Bosne i Hercegovine, odnosno putem sledećeg linka:
https://www.izbori.ba/Default.aspx?Lang=3&CategoryID=509
                                                                                                                             

OIK MILIĆI