joomla backup

TB Milic 955x430 topslika

23.05.2024.

Centralna izborna komisija BiH objavila je Javni oglas za izbor instruktora u Tim instruktora zaduženih za obuku kandidata za predsjednika/zamjenika predsjednika biračkih odbora.

Kompletan tekst Javnog oglasa možete pogledati na sledećem linku: JAVNI OGLAS

Javni oglas ostaje otvoren 8 (osam) dana od dana objave na internet stranici www.izbori.ba. Prijave na Javni oglas sa potrebnim dokazima o ispunjavanju navedenih uslova kandidati će dostaviti Centralnoj izbornoj komisiji BiH putem elektronske pošte na adresu: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli., putem pošte na adresu Centralne izborne komisije BiH: Danijela Ozme broj 7, 71000 Sarajevo, ili lično u sjedištu Centralne izborne komisije BiH na navedenoj adresi.