joomla backup

TB Milic 955x430 topslika

04.03.2024.

Načelnik opštine Milići Marko Savić danas je organizovao prijem za učenike SŠC „Milutin Milanković“ Sergeja Kaldesića i Vladimira Erića, kao i njihovog mentora Željka Nikolića i direktora Marka Golića.

Učenici Sergej i Vladimir su pobjednici državnog m:tel APP takmičenja i učestvovaće na regionalnom takmičenju u Beogradu, gdje će imati priliku da pokažu svoje vještine i kreativnost među vrhunskim talentima iz Srbije, Bosne i Hercegovine i Crne Gore.

Načelnik opštine Marko Savić rekao je da je lokalna zajednica ponosna na učenike i njihovog profesora, koji na najbolji način predstavljaju svoju školu i opštinu, te da podrška lokalne zajednice za nastavak njihovog takmičenja neće izostati.

Пријем за ученике Сергеја Калдесића и Владимира Ерића