joomla backup

TB Milic 955x430 topslika

30.03.2015.

Pozivamo mlade sa područja opština Srebrenica, Bratunac, Milići, Vlasenica i Zvornik, starosti od 18-35 godina da učestvuju u I ciklusu treninga za izradu poslovnog plana, uz savjetodavnu podršku Poslovnog savjetovališta Udruženja „Prijatelji Srebrenice“ izrade biznis plan i procjene svoju poslovnu ideju.
Polaznici treninga imaće priliku da predstave svoje poslovne ideje na IV regionalnom Sajmu poslovnih ideja koji će se održati 28. maja u Srebrenici.
Za poslovne ideje predstavljene na Sajmu obezbjeđena su grant i beskamatna kreditna sredstva do tri godine, kao i nagrade.
Krajnji rok za prijave poslovnih ideja je 17. april.
Aplikacioni obrazac možete preuzeti: u Biroima Zavoda za zapošljavanje, šalter salama matičnih opština, na web stranicama opština i na web stranici Udruženja ''Prijatelji Srebrenice'' (www.prijateljisrebrenice.org)
Za više informacija kontaktirajte nas putem telefona 056/440-165 i putem maila: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

PRIJAVNI OBRAZAC ZA UČEŠĆE NA TRENINGU IZRADE POSLOVNOG PLANA