joomla backup

TB Milic 955x430 topslika

27.06.2014.

Odjeljenje za prostorno uređenje, stambeno-komunalne poslove i ekologiju obavještava zainteresovanu javnost da može izvršiti besplatan uvid u priloženu dokumentaciju za izdavanje Ekološke dozvole investitoru, Kompaniji „Boksit“a.d. Milići, Lukić Polje, za Pogon za proizvodnju kartonske ambalaže u naselju Lukić Polje.
Zainteresovana javnost može izvršiti besplatan uvid u Zahtjev za Ekološku dozvolu i priloženu dokumentaciju u kancelariji Odjeljenja za prostorno uređenje, stambeno-komunalne poslove i ekologiju, u periodu od 27.06.2014. do 27.07.2014. godine.
U ovom roku zainteresovana javnost može podnijeti Odjeljenju za prostorno uređenje, stambeno -komunalne poslove i ekologiju mišljenje o zahtjevu i priloženoj dokumentaciji u pisanoj formi.

  .