joomla backup

TB Milic 955x430 topslika

17.04.2014.

I ove godine, kao dio trajne akcije proljetnog čišćenja zelenih površina pozvani su svi zainteresovani građani i organizacije, da učestvuju u akciji „Očistimo zemlju za jedan dan“.
Akcija se izvodi na nivou Republike Srpske i BiH a organizatori su Udruženje građana „Mozaik prijateljstva“ iz Banja Luke i „Ruke“ iz Sarajeva.
Predviđeno je da se akcija izvede u nedelju 27.04.2014.godine. Konkretan program učešća, odnosno površine koje se čiste ili divlje deponije na kojim bi konkretne organizacije radile, biće usaglašen sa mogućnostima i afinitetima prijavljenih građana.
Za akciju će biti obezbijeđene kese - vreće i rukavice za sakupljanje otpada.

Kontakt osoba u Odjeljenju za prostorno uređenje, stambeno-komunalne poslove i ekologiju u administrativnoj službi opštine Milići je Jelica Popović, viši stručni saradnik za ekološke dozvole. Telefon: 056/745-221, faks 056/745-431 e-mail: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Ako prijavljena organizacija nije u mogućnosti izvesti akciju navedenog dana, može se dogovoriti bilo koji drugi dan.