joomla backup

TB Milic 955x430 topslika

13.01.2022.

Obavještavamo Vas da je Komisija za nagrade i priznanja Skupštine opštine Milići, održala Sjednicu dana 13.01.2022. godine, na kojoj je donijela zaključak da se povodom Jubileja opštine Milići, 30 godina postojanja opštine Milići, uputi prijedlog svim zainteresovanim subjektima da dostave svoje predloge za dodjelu nagrada-priznanja, u skladu sa Odlukom o nagradama i priznanjima Skupštine opštine Milići.

Molimo, da svoje predloge uz adekvatno obrazloženje dostavite Komisiji za nagrade i priznanja najkasnije do 11.02.2022. godine (petak) , kako bi komisija imala vremena razmotriti predloge u svrhu upućivanja predloga Skupštini Opštine na razmatranje.

Prilikom razmatranja i utvrđivanja predloga za dodjelu nagrada i priznanja Komisija će imati u vidu aktivnosti predloženih i evidenciju o dodjeljenim nagradama i priznanjima.

 

PREDSJEDNIK KOMISIJE

Igor Golić s.r.