joomla backup

16.10.2020.

REPUBLIKA SRPSKA
OPŠTINA MILIĆI
NAČELNIK OPŠTINE

Broj : 02-30-6/20
Datum : 16.10.2020.god.

SAOPŠTENJE ZA JAVNOST OPŠTINSKOG ŠTABA ZA VANREDNE SITUACIJE


Nakon održane 26. sjednice, Opštinski štab za vanredne situacije, usvojio je sledeće zaključke:

  1. Opštinski štab za vanredne situacije upućuje apel roditeljima i učenicima da se učenici pridržavaju mjera održavanja fizičke distance na javnim mjestima i fizičke distance i nošenja maski prilikom vanškolskih aktivnosti.
  2. Upućuje se apel građanima da se uzdrže od organizovanja privatnih proslava, da krsnu slavu proslavljaju u najužem krugu porodice, te da se prilikom javnih okupljanja vodi računa o dozvoljenom broju lica i fizičkoj distanci.


ZAMJENIK KOMANDANTA ŠTABA
ZA VANREDNE SITUACIJE
OPŠTINE MILIĆI

Marko Savić s.r.