joomla backup

30.09.2020.

Zbog propisanih mjera prevencije širenja virusa korona, 26. zasjedanje Skupštine opštine Milići, održano je u prostorijama Vatrogasnog doma. Na ovaj način su ispoštovani propisi o socijalnoj distanci, a što nije bilo moguće obezbjediti u postojećoj skupštinskoj sali opštinske uprave.

Odbornici su usvojili Konsolidovani izvještaj o izvršenju budžeta opštine za prvih šest mjeseci ove godine, a Nacrt plana investicija za 2021. godinu dobio je zeleno svjetlo, te je upućen na Javnu raspravu koja će trajati 30 dana.

Za svoj rad u prošloj i pripreme za ovu godinu podršku skupštine dobile su predškolska i obrazovne ustanove na području opštine.

Javne ustanove i preduzeća sa područja opštine od odbornika su dobili podršku za izvještaje o radu u prvoj polovini ove godine.

Svi akti sa 26. redovnog zasjedanja Skupštine opštine Milići, biće objavljeni u „Službenom glasniku opštine Milići“, broj: 5/20.

 

ODSJEK
ZA SKUPŠTINSKE POSLOVE

26 sjednica so