22.07.2020.

Broj: 02-30-6/20
Datum: 22.07.2020.god.

SAOPŠTENJE ZA JAVNOST OPŠTINSKOG ŠTABA ZA VANREDNE SITUACIJE

Nakon održane 23. sjednice, Opštinski štab za vanredne situacije, usvojio je sledeće zaključke:

1. Opštinski štab za vanredne situacije opštine Milići apeluje na građane da se uzdrže od organizovanja privatnih proslava sve dok traje pandemija virusa korona.
  2. Opštinski štab za vanredne situacije preporučuje da se krsna slava opštine Milići Sv. Ilija obilježi tradicionalnim lomljenjem krsnog hljeba i polaganjem vijenaca na centralno spomen obilježje u Milićima, u najužem krugu predstavnika opštinske uprave, bez organizovanja svečanog ručka.
  3. Opštinski štab za vanredne situacije zahtjeva od komunalne policije i nadležne inspekcije da vrši pojačan nadzor nad primjenom svih zaključaka i odluka Republičkog štaba za vanredne situacije.

KOMANDANT ŠTABA
ZA VANREDNE SITUACIJE