03.07.2020.

Broj: 02-30-6/20
Datum: 03.07.2020.god.

SAOPŠTENJE ZA JAVNOST OPŠTINSKOG ŠTABA ZA VANREDNE SITUACIJE

Nakon održane 22. sjednice, Opštinski štab za vanredne situacije, usvojio je sledeće zaključke:

1. Opštinski štab za vanredne situacije poziva građane da se ponašaju odgovorno i poštuju mjere za reagovanje na pojavu bolesti izazvane virusom korona (covid-19) propisane zaključcima Štaba za vanredne situacije Republike Srpske, odnosno da održavaju fizičku distancu, koriste zaštitne maske i izbjegavaju veća okupljanja.
  2. Inspekcijske službe opštine Milići da pojačaju nadzor nad sprovođenjem propisanih mjera.

KOMANDANT ŠTABA
                                                                  ZA VANREDNE SITUACIJE