joomla backup

22.06.2020.

 

REPUBLIKA SRPSKA
OPŠTINA MILIĆI
NAČELNIK OPŠTINE

Broj: 02-30-6/20
Datum: 22.06.2020.god.


SAOPŠTENJE ZA JAVNOST OPŠTINSKOG ŠTABA ZA VANREDNE SITUACIJE

Nakon održane 19. sjednice, Opštinski štab za vanredne situacije, usvojio je sledeće zaključke:

  1. Jedna osoba na području opštine Milići zaražena je virusom korona i njeni primarni kontakti su testirani na virus. Do pribavljanja rezultata testiranja primarni i sekundarni kontakti zaražene osobe će biti pod nadzorom u kućnoj izolaciji.
  2. Opštinski štab za vanredne situacije poziva građane da se ponašaju odgovorno i poštuju mjere za reagovanje na pojavu bolesti izazvane virusom korona (covid-19) propisane zaključcima Štaba za vanredne situacije Republike Srpske, odnosno da održavaju fizičku distancu, koriste zaštitne maske i izbjegavaju veća okupljanja.
  3. Inspekcijske službe opštine Milići da pojačaju nadzor nad sprovođenjem propisanih mjera.
  4. Zbog obilnih padavina obići kritična mjesta kojima prijete poplave i po mogućnosti preventivno djelovati.

 

KOMANDANT ŠTABA
ZA VANREDNE SITUACIJE
OPŠTINE MILIĆI

Momir Lazarević s.r.