25.03.2020.

U vezi sa Instrukcijom Ministarstva uprave i lokalne samouprave, a vezano sa novonastalu situaciju izazvanu virusom korona, Odjeljenje za opštu upravu Opštine Milići obavještava da se sve potrebne informacije u vezi upisa novorođene djece u matične knjige, odnosno sve informacije u vezi upisa u matične knjige i načina pribavljanja izvoda/uvjerenja iz matičnih knjiga mogu dobiti na kontakt telefon:

056/745-531

ili slanjem upita na e-mail adrese:

Podsjećamo, lica čije se matične knjige vode u Opštini Milići, izvode iz matičnih knjiga, uvjerenja o državljanstvu i uvjerenja o slobodnom bračnom stanju mogu dobijati putem aplikacije E-matičar, koja se nalazi na zvaničnoj internet stranici Opštine Milići.