joomla backup

25.03.2020.

U vezi sa Instrukcijom Ministarstva uprave i lokalne samouprave, a vezano sa novonastalu situaciju izazvanu virusom korona, Odjeljenje za opštu upravu Opštine Milići obavještava da se sve potrebne informacije u vezi upisa novorođene djece u matične knjige, odnosno sve informacije u vezi upisa u matične knjige i načina pribavljanja izvoda/uvjerenja iz matičnih knjiga mogu dobiti na kontakt telefon:

056/745-531

ili slanjem upita na e-mail adrese:

Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Podsjećamo, lica čije se matične knjige vode u Opštini Milići, izvode iz matičnih knjiga, uvjerenja o državljanstvu i uvjerenja o slobodnom bračnom stanju mogu dobijati putem aplikacije E-matičar, koja se nalazi na zvaničnoj internet stranici Opštine Milići.