joomla backup

13.02.2020.

Predsjednik SO-e Milići, Branislav Novaković, zakazao je 23. redovnu sjednicu za četvrtak, 20. februar 2020. godine, a za sjednicu je, na osnovu Programa rada SO-e, predloženo ukupno 23. tačke dnevnog reda.

Pred opštinskim parlamentom naći će se informacije i izvještaji o radu Skupštine opštine i Načelnika opštine.

Odbornici će biti upoznati i sa izvještajem o snabdijevanju električnom energijom opštine Milići, o realizaciji Godišnjeg programa rada milićke osnovne i srednje škole.

Na dnevnom redu ovog zasjedanja biće i izvještaji o radu Policijske stanice Milići, Pravobranilaštva RS i inspekcijskih organa opštine Milići.

Stručna služba SO-e pripremila je dnevni red i materijal za 23. sjednicu Skupštine, koje možete pogledati i preuzeti na zvaničnom sajtu opštine Milići, u sekciji Skupština, pod kategorijom Materijal za sjednicu SO.


STRUČNA SLUŽBA
SKUPŠTINE OPŠTINE