joomla backup

09.01.2020.

U Domu rudara u Milićima, 8.januara 2020.godine održana je svečana akademija povodom obilježavanja 9.januara - Dana Republike Srpske.

Tom prilikom prisutnima se obratio načelnik opštine Momir Lazarević, koji je istakao da je Opština Milići prosperitetna i stabilna lokalna zajednica sa usvojenim budžetom za 2020.godinu od 7.726.000 KM. Građanima je poželio dobro zdravlje i da još dugo godina proslavljaju Dan Republike Srpske.

Na svečanoj akademiji predstavili su se Kamerni hor i Kulturno umjetničko društvo „Boksit“ Milići, recitatori  OŠ  „Aleksa Jakšić“, a prikazana je i video projekcija „Stvaranje Republike Srpske“. Nakon toga na Trgu rudara priređen je zabavni program i vatromet.

9.januara 2020.godine položeni su vijenci  na spomen obilježje kod Doma rudara u Milićima.