joomla backup

24.12.2019.

Dana 24.12.2019.godine u opštini Milići realizovana je preventivna kampanja "Niti 1 čaša prije vožnje", pokrenuta i podržana od strane Ministarstva saobraćaja i veza, Ministarstva unutrašnjih poslova, Agencije za bezbednost saobraćaja, Auto moto saveza Republike Srpske i kompanije "Molson Coors"/Jelen pivo.
Na Trgu rudara u Milićima građanima koji su želeli uzeti učešće u ovoj kampanji približila je efekte dejstva alkohola pomoću pijanih naočara, a takođe je i podijeljen promotivni material o negativnim efektima alkohola.
Kampanja ima za cilj da učesnicima u saobraćaju, prvenstveno vozačima ukaže na negativne posledice konzumiranja alkohola za vrijeme upravljanja motornim vozilom.
Kampanja je počela 16. decembra 2019.godine i trajaće do 31. januara 2020.godine.

niti1casa