joomla backup

banner 970x250px Mrvice 2020

18.12.2019.

Na sjednici Kolegijuma Skupštine opštine Milići, dogovoren je termin održavanja narednog zasjedanja opštinskog parlamenta.

Odbornici će se sastati u četvrtak, 26. decembra 2019. godine u 10 časova.

Na redovnom zasjedanju, prema Programu rada Skupštine za 2019. godinu, naći će se, Prijedlog Odluke o usvajanju Budžeta Opštine Milići za 2020.godinu, Prijedlog Odluke o usvajanju Programa utroška sredstava od naknada za šume za 2020.godinu, Prijedlog Odluke o usvajanju Programa korišćenja sredstava posebnih namjena od vodnih naknada za 2020.godinu, te Prijedlog Odluke o procjeni vrijednosti nepokretnosti na području opštine Milići.

Odbornici će na ovom zasjedanju donijeti i Programa rada Skupštine opštine Milići za 2020.godinu,a razmatraće predloženi Program rada JU Centar za socijalni rad Milići za 2020.godinu i Program rada JU „Sportski centar Milići“ Milići.

Kolegijum planira da se na sjednici razmotri Prijedlog Odluke o drugom rebalansu Budžeta za 2019. godinu i Izvještaj o provedenim mjerama na provođenju Plana otklanjanja nepravilnosti kao i o preduzetim radnjama na utvrđivanju odgovornosti za prouzrokovane nepravilnosti u radu, iskazanih u Revizorskom izvještaju broj RV056-19 od 27.08.2019.godine.

Na sjednici će se naći Informacija o do sada realizovanim projektima, predviđenim Planom srednjoročnih ulaganja 2019-2020. godine.

Odsjek za skupštinske poslove pripremio je dnevni red i materijal za 22. sjednicu Skupštine, koje možete pogledati i preuzeti na zvaničnom sajtu opštine Milići, u sekciji Skupština, pod kategorijom Materijal za sjednicu SO.


ODSJEK ZA SKUPŠTINSKE POSLOVE