04.10.2019.

Na 20.redovnoj sjednici odbornici SO-e Milići raspravljali su o 31. tački dnevnog reda.

Odbornici su većinom glasova usvojili Konsolidovani izvještaj o izvršenju budžeta za prvih šest mjeseci ove godine, te Rebalans budžeta za ovu godinu.

Skupština je prihvatila Nacrt Plana investicija za 2020. godinu i uputila ga na Javnu raspravu.

Odlukom Skupštine Javna zdravstvena ustanova Dom zdravlja „Sveti Nikola“ Milići, uključuje se u trezorski sistem poslovanja i stiče status budžetskog korisnika.

Narodni predstavnici su dali svoje glasove za predloženi Program zimskog održavanja puteva na području opštine, a podršku su dobile i informacije o radu javnih ustanova na području opštine.

Nezadovoljstvo bezbjednosnom situacijom na području opštine, odbornici su iskazali neusvajanjem Informacije o radu Policijske stanice Milići, za prvih šest mjeseci ove godine.

Svi akti sa 20.redovnog zasjedanja Skupštine opštine Milići, biće objavljeni u „Službenom glasniku opštine Milići“, broj: 7/19.

ODSJEK
ZA SKUPŠTINSKE POSLOVE