joomla backup

18.09.2019.

Košarkaški klub Milići nastupio je na međunarodnom turniru u Beču, koji se održao u periodu od 12. do 16.septembra 2019.godine.

Pored ekipe iz Milića, na turniru su nastupili klubovi iz Austrije, Švajcarske, Bugarske, Češke i Slovačke. Košarkaši su osvojili drugo mjesto i srebrnu medalju, što predstavlja veliki uspjeh za sam klub a i lokalnu zajednicu.

Nakon odigranih utakmica djeca su uživala u ljepotama Beča i obišla sve značajnije znamenitosti ove austrijske prestonice.

Košarkaški klub Milići zahvalio se lokalnoj zajednici na nesebičnoj podršci, a posebnu zahvalnost uputili su Načelniku opštine Momiru Lazareviću, predsjedniku Vlade Republike Srpske Radovanu Viškoviću, preduzećima Wood Impex i Samatini, koju su pomogli odlazak na međunarodni turnir u Beču.

kkmilici turnirbec2019