12.09.2019.

Na sjednici Kolegijuma Skupštine opštine Milići, dogovoren je termin održavanja narednog zasjedanja opštinskog parlamenta.

Odbornici će se sastati u utorak, 24.septembra 2019. godine u 10 časova.

Za redovno zasjedanje, Kolegijum planira 21. tačku dnevnog reda. Između ostalog na dnevnom redu će se naći Konsolidovani izvještaj o izvršenju Budžeta za prvih šest mjeseci 2019. godine, Nacrt Plana investicija za 2020. godinu.

Na dnevnom redu sjednice trebalo bi da se nađe prijedlog Odluke o usvajanju Rebalansa Budžeta za 2019. godinu, kao i prijedlog Odluke o izmjeni i dopuni Odluke o izvršenju Budžeta za 2019. godinu.

Redovne šestomjesečne izvještaje odbornicima će podnijeti obrazovne ustanove sa područja opštine, kao i javne ustanove, preduzeća i organizacije, te inspekcijski organi opštine Milići.

ODSJEK ZA SKUPŠTINSKE POSLOVE