joomla backup

10.01.2019.

U Domu rudara u Milićima, 8.januara 2019.godine održana je svečana akademija povodom obilježavanja Dana Republike Srpske – 9.januara.

Tom prilikom prisutnima se obratio načelnik opštine Momir Lazarević, koji je istakao da je Opština Milići prosperitetna i stabilna lokalna zajednica sa usvojenim budžetom za 2019.godinu od 5.450.000 KM, a koji je za razliku od prethodnih godina sada razvojni. Građanima je poželio dobro zdravlje i da još dugo godina proslavljaju Dan Republike Srpske.

Na svečanoj akademiji predstavili su se Kamerni hor i Kulturno umjetničko društvo „Boksit“ Milići, recitatori SŠC „Milutin Milanković“, a prikazana je i video projekcija „Stvaranje Republike Srpske“. Nakon toga na Trgu rudara priređen je zabavni program i vatromet.

DanRS2019

DanRS2019 a