joomla backup

18.12.2018.

Predsjednik SO-e Milići, Branislav Novaković, zakazao je 15. redovnu sjednicu za srijedu, 26. decembar 2018. godine, a za sjednicu je, na osnovu Programa rada SO-e, predloženo ukupno 19. tačaka dnevnog reda.

Pred opštinskim parlamentom naći će se prijedlog Programa rada Skupštine opštine za 2019. godinu, te prijedlog rebalansa Budžeta za 2018. godinu .

Odbornici će raspravljati o prijedlogu Budžeta za 2019. godinu.

Iz oblasti urbanizma, stambeno-komunalnih poslova i ekologije na dnevnom redu 15. sjednice SO-e Milići, naći će se prijedlozi Programa utroška sredstava od naknada za šume, te Program korišćenja sredstava posebnih namjena od naknada za vode u 2019. godini.

Stručna služba SO-e pripremila je dnevni red i materijal za 15. sjednicu Skupštine, koje možete pogledati i preuzeti na zvaničnom sajtu opštine Milići, u sekciji Skupština, pod kategorijom Materijal za sjednicu SO.


STRUČNA SLUŽBA
SKUPŠTINE OPŠTINE