14.09.2018.

Opština Milići u školskoj 2018-2019.godini , u skladu sa Pravilnikom i Odlukom o stipendiranju učenika srednje škole, nastavlja stipendiranje učenika deficitarnih zanimanja, odnosno zanimanja za koja tržište rada iskazuje interesovanje.

Dana 17.septembra 2018.godine u 12 časova, u sali za sastanke u zgradi Opštine Milići Načelnik opštine Momir Lazarević potpisaće Ugovore o stipendiranju učenika JU SŠC „Milutin Milanković“ Milići . Ugovori se potpisuju za učenike upisane u prvi razred u školskoj 2018-2019.godini , smjer Elektrotehnike-tehničari informacionih tehnologija.

Pozivaju se roditelji-zakonski zastupnici učenika prvog razreda Elektrotehnike-tehničari informacionih tehnologija da dođu na najavljeni događaj radi potpisivanja i preuzimanja Ugovora o stipendiranju učenika.

NAČELNIK ODJELjENjA
Ljiljana Lalović s.r.