23.07.2018.

Centar za socijalni rad Milići 20.jula 2018.godine organizovao je svečani prijem povodom 25 godina rada.

Svečanosti su prisustvovali ministar zdravlja i socijalne zaštite Dragan Bogdanić, predsjednik Kompanije „Boksit“ a.d. Milići mr Rajko Dukić, poslanik u Narodnoj skupštini Republike Srpske Radovan Višković, načelnik opštine Momir Lazarević, te predstavnici lokalnih ustanova i preduzeća.

Prema riječima direktora Centra za socijalni rad Vladana Trivkovića, pored osnovih prava iz oblasti socijalne i dječije zaštite Centar je razvio širok dijapazon proširenih prava i to se ogleda u saradnji sa Opštinom i milićkom privredom, a to su izdvajanja novčanih sredstava za potrebe novorođenčadi, prevoz djece sa smetnjama u razvoju, subvencionisanje komunalnih usluga i dr.

Ovom prilikom uručena je posebna zahvalnica predsjedniku Kompanije „Boksit“ a.d. Milići mr Rajku Dukiću i Spomenki Durmić za 25.godina rada u Centru za socijalni rad Milići.

czsr 25godina

czsr 25godina2