joomla backup

27.04.2018.

Odbornici skupštine opštine Milići sastali su se juče na jedanaestom redovnom zasjedanju. Na dnevnom redu našlo se 36. tačaka dnevnog reda.

U nešto više od tri i po sata, koliko je zasjedanje trajalo, odbornici su izmedju ostalog informisani o stanju u oblasti zapošljavanja, oblasti veterinarske zaštite i zdravstvenom stanju životinja na području opštine.

Redovni godišnji Izvještaji o realizaciji Programa utroška sredstava od mineralnih sirovina, šuma i vodnih naknada, takodje su se našli pred odbornicima.
Nadležne službe i odjeljenja podnijeli su milićkom parlamentu i Izvještaje o izvršenju Plana održavanja i zaštite lokalnih, nekategorsanih puteva i ulica u naseljima za 2017.godinu, te Izvještaj o stanju bezbjednosti saobraćaja na području opštine.

Sve odluke koje je Skupština opštine donijela biće objavljene u „Službenom glasniku opštine Milići“ broj:4/18, početkom maja mjeseca.