20.11.2017.

Na osnovu člana 59. stav (1) tačka 18) i člana 82. stav (3) Zakona o lokalnoj samoupravi („Službeni glasnik Republike Srpske“, broj 97/16), člana 68. stav (1) tačka 29) Statuta Opštine Milići („Službeni glasnik Opštine Milići“, broj 5/17) i člana 18. Pravilnika o sufinansiranju i rekonstrukciji krovova i fasada na stambenim zgradama u opštini Milići („Službeni glasnik Opštine Milići“, broj 8/17), Načelnik opštine Milići d o n o s i

O D L U K U
o rezultatima Javnog poziva o sufinansiranju i rekonstrukciji krovova i fasada
na stambenim zgradama u opštini Milići

I

U skladu sa Pravilnikom o sufinansiranju i rekonstrukciji krovova i fasada na stambenim zgradama u opštini Milići, a na osnovu prijedloga Komisije za razmatranje zahtjeva za dodjelu novčanih sredstava za sufinansiranje rekonstrukcije krovova i fasada na stambenim zgradama utvrđena je rang lista ZEV-a kojima se dodjeljuje subvencija:

Zajednica etažnih vlasnika S-80A, ul. Solunskih Junaka br.24.
- 788,70 KM

Zajednica etažnih vlasnika S-4, ul. Solunskih Junaka br. 17.
- 3.480,00 KM

II

Sa Zajednicama etažnih vlasnika kojima je dodjeljena subvencija, Načelnik opštine će zaključiti ugovore o dodjeli subvencija kojima se regulišu prava i obaveze davaoca i korisnika subvencije.

III

Ova Odluka stupa na snagu danom donošenja, a biće objavljena u Službenom glasniku Opštine Milići i na internet stranici Opštine Milići.

NAČELNIK OPŠTINE

Momir Lazarević s.r.