10.11.2017.

U Sali za sastanke u zgradi Opštine Milići, Načelnik opštine Momir Lazarević 9.novembra 2017.godine održao je sastanak sa ministrom dr Edinom Ramićem.

Cilj sastanka je bila mogućnost zajedničke saradnje Opštine Milići i Federalnog ministarstva za izbjegla i raseljena lica. Prema riječima ministra Ramića, dosadašnja saradnja sa Opštinom Milići je bila na zadovoljavajućem nivou, i to u oblasti infrastrukture, izgradnje stambenih objekata, projektima zapošljavanja povratnika kroz poljoprivredu i malu privredu. Trenutno se rade dva putna pravca na području Opštine Milići, u MZ Skugrići-Rovaši i MZ Derventa, a u narednih 7 dana očekuje se završetak tih radova.

Načelnik opštine Momir Lazarević istakao je da ulaganja Federalnog ministarstva za izbjegla i raseljena lica u Opštinu Milići iznose oko 500.000 KM godišnje, kroz razne projekte.

posjetaministraramica