28.06.2017.

Na osnovu Pravilnika o uslovima i načinu ostvarivanja prava za dodjelu sredstava nefinansijskim subjektima u oblasti zdravstva, za sufinansiranje troškova pružanja medicinskih usluga za liječenje ženske populacije od raka materice i dojke i za vantjelesnu oplodnju (Službeni glasnik Opštine Milići broj 4/17), načelnik Opštine Milići obavještava građane da će Opština Milići finansirati troškove vantjelesne oplodnje, licima koja ispunjavaju uslove propisane ovim Pravilnikom. Pravilnik je dostupan na web-stranici Opštine Milići (Službeni glasnik broj 4/17).

Za sve dodatne informacije zainteresovani građani mogu da se informišu na šalter sali Opštine Milići, i na brojeve telefona 056/745-450 i 056/745-281 u kancelariji Odjeljenja za finansije, privredu i društvene djelatnosti.

Pravilnik o uslovima i načinu ostvarivanja prava za dodjelu sredstava nefinansijskim subjektima u oblasti zdravstva, za sufinansiranje troškova pružanja medicinskih usluga za liječenje ženske populacije od raka materice i dojke i za vantjelesnu oplodnju možete pogledati putem sljedećeg linka:

PRAVILNIK

NAČELNIK OPŠTINE