12.06.2017.

Napravite prvi korak i prijavite se na takmičenje za najbolje poslovne ideje koje organizuje Udruženje „Prijatelji Srebrenice“ u okviru projekta „Mladi preduzetnici za društvene promjene.“

Naučite kako se piše poslovni plan i procijenite svoju poslovnu ideju uz savjetodavnu podršku Poslovnog savjetovališta Udruženja „Prijatelji Srebrenice.“ Najuspješniji polaznici treninga imaće priliku da predstave svoje poslovne ideje na X regionalnom Sajmu poslovnih ideja.

Za najperspektivnije poslovne ideje predstavljene na Sajmu obezbjeđena su grant i beskamatna kreditna sredstva, sa rokom otplate do tri godine, kao i nagrade.

Prijave su otvorene za mlade sa područja opština Srebrenica, Bratunac, Milići, Vlasenica i grada Zvornika, starosti od 18-35 godina.

Prvi presjek broja prijava za učešće na X Sajmu poslovnih ideja biće napravljen 20.05.2017. Javni poziv za učešće na Sajmu poslovnih ideja je stalno otvoren. Naredni presjek broja prijava će biti napravljen 15.07.2017.

Za više informacija kontaktirajte nas putem telefona 056/440-165 i putem maila: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.