joomla backup

TB Milic 955x430 topslika

07.02.2023.

U Sali za sastanke u zgradi opštine Milići, načelnik opštine Marko Savić zajedno sa zamjenikom načelnika Danijelom Kukićem i predstavnicima Kluba navijača FK Partizan iz Milića, Sportskog društva, FK Milići i Sportskog centra  ugostio je delegaciju FK Partizan iz Beograda. Tema sastanka, između ostalog, bila je i organizovanje ljetnjeg kampa FK Partizan u Milićima, koji će se održati u periodu od 20-26.jula 2023.godine.

Dragan Trailović, član Upravnog odbora FK Partizan, zahvalio se načelniku opštine Marku Saviću i njegovom timu na sjajnom prijemu i gostoprimstvu. „Ponosan sam zbog uspostavljene saradnje sa načelnikom Markom Savićem i predsjednikom Kluba navijača FK Partizan iz Milića Dragišom Mišićem. Osnovni cilj današnjeg dolaska je osnivanje fudbalskog kampa u Milićima, a danas su tu s nama i skauti prvog tima FK Partizan Rade Zalad i Aca Trifunović. Glavni promoter kampa biće Milivoje Ćirković, koji je rodom iz Milića i ostavio je dubok trag u FK Partizan, a sada obavlja funkciju skauta prvog tima.

Milivoje Ćirković izrazio je zadovoljstvo, prije svega zbog uloge promotera kampa. „Trudiću se da na najbolji način predstavim i naš kraj i naše Miliće, kao i tu decu koja će doći da probaju i okušaju svoju sreću. Pokušaćemo da izaberemo najbolju decu koja će u nekoj perspektivi biti dio FK Partizan“, rekao je Ćirković.

Načelnik Marko Savić smatra da je osnivanje ljetnjeg kampa FK Partizan najbolja promocija za opštinu Milići, kako zbog dolaska velikog broja ljudi u Miliće, tako i zbog velikog značaja u promociji sporta, da se otvore vrata djeci koja imaju kapacitet i talenat da mogu da zakucaju na vrata jednog tako velikog kluba. "Iskoristio bih priliku da se zahvalim svim ljudima koji su dali svoj doprinos, posebno gospodinu Draganu Trailoviću. Mislim da će kamp izazvati veliko interesovanje, ne samo lokalnih ljudi nego i šire, a opština Milići ima sve resurse da bude dobar domaćin. Raduje me što je Milivoje Ćirković promoter kampa i zahvaljujem se Dragiši Mišiću na predanom trudu i uspostavljanju veza sa FK Partizan“, rekao je načelnik Marko Savić u svom obraćanju medijima.