joomla backup

TB Milic 955x430 topslika

13.01.2023.

REPUBLIKA SRPSKA
OPŠTINA MILIĆI
SKUPŠTINA OPŠTINE MILIĆI
-Komisija za nagrade i priznanja-

Broj: 01-022- 133 /20
Milići, 13.01.2023. godine

 

PREDMET: Obavještenje , dostava Prijedloga za nagrade i priznanja


Poštovani,

Obavještavamo Vas da je Komisija za nagrade i priznanja Skupštine opštine Milići, održala Sjednicu dana 13.01.2023. godine, na kojoj je donijela zaključak da se povodom Dana opštine Milići, 31 godina postojanja opštine Milići, uputi prijedlog svim zainteresovanim subjektima da dostave  svoje prijedloge za dodjelu nagrada-priznanja,  u skladu sa Odlukom o nagradama i priznanjima Skupštine opštine Milići (Službeni glasnik opštine Milići broj: 6/06 , 7/09 i 2/17).

Molimo, da svoje prijedloge uz adekvatno obrazloženje dostavite Komisiji za nagrade i priznanja najkasnije do 13.02.2023. godine (ponedjeljak) , kako bi Komisija imala vremena razmotriti prijedloge u svrhu upućivanja prijedloga Skupštini opštine na razmatranje.

Prilikom razmatranja i utvrđivanja prijedloga za dodjelu nagrada i priznanja Komisija će imati u vidu aktivnosti predloženih i evidenciju o dodjeljenim nagradama i priznanjima.


                                                                                             PREDSJEDNIK KOMISIJE
                                                                                                        Igor Golić, s.r.