joomla backup

TB Milic 955x430 topslika

29.10.2021.

REPUBLIKA SRPSKA
OPŠTINA MILIĆI
NAČELNIK OPŠTINE

Broj: 02-30-6/20
Datum: 29.10.2021.god.


SAOPŠTENJE ZA JAVNOST OPŠTINSKOG ŠTABA ZA VANREDNE SITUACIJE

Nakon održane 35. sjednice, Opštinski štab za vanredne situacije, usvojio je sledeće zaključke:
1. Opštinski štab za vanredne situacije poziva građane da se ponašaju odgovorno i poštuju mjere za reagovanje na pojavu bolesti izazvane virusom korona (covid-19) propisane zaključkom Štaba za vanredne situacije Republike Srpske od 11.10.2021. godine.

2. Epidemiološka situacija na području opštine Milići je stabilna u odnosu na period od prošle godine i početak ove godine, te apelujemo na građane kako bi se spriječilo dalje širenje bolesti da se vakcinišu.

3. Opštinski štab za vanredne situacije apeluje na građane koji imaju simptome virusa korona (covid-19) da navedene simptome prijave porodičnom ljekaru, te da se izoluju, kao i da prijave primarne kontakte.


KOMANDANT ŠTABA
ZA VANREDNE SITUACIJE
OPŠTINE MILIĆI

Marko Savić s.r.