joomla backup

TB Milic 955x430 topslika

13.09.2021.

U Sali za sastanke u zgradi opštine Milići danas je održan sastanak rukovodstva opštine Milići sa direktorom ZEDP „Elektro-Bijeljina“ Markom Mihajlovićem i izvršnim direktorom za terenske operacije Gordanom Trampić.

Prema riječima načelnika opštine Marka Savića na sastanku je bilo riječi o formiranju uslužnog centra, problemima sa elektrosnabdijevanjem, rekonstrukciji dalekovoda i dr.

Direktor ZEDP „Elektro-Bijeljina“ Marko Mihajlović zahvalio se načelniku opštine i njegovim saradnicima na srdačnom prijemu. „Svjesni smo da ima određenih problema i nedostataka u snabdijevanju električnom energijom na području opštine Milići. Ubrzo će se formirati uslužni centar za građane opštine Milići, da ne moraju putovati u susjedne opštine da bi riješili neke osnovne probleme ili podnijeli zahtjeve. Takođe, radiće se na sječi rastinja, što je veoma bitno za niskonaponsku mrežu“, rekao je gospodin Mihajlović.

sastanak zedp elektro bijeljina