joomla backup

TB Milic 955x430 topslika

31.08.2021.

U skladu sa propisanim mjerama prevencije širenja virusa korona, u prostorijama amfiteatra SŠC „Milutin Milanković“ Milići, održana je Peta redovna sjednica SO-e Milići.

Na dnevnom redu Pete sjednice našlo se ukupno 18. tema za raspravu.

Odbornici su, između ostalog, razmatrali Informacije o aktivnostima u stambeno-komunalnoj oblasti, u oblasti urbanističkog planiranja i građenja, kao i Informaciju o stanju u oblasti zaštite prirodnih dobara i životne sredine na području opštine Milići.

Na sjednici se raspravljalo o Prijedlogu Odluke o izmjenama i dopunama Odluke o imenovanju ulica u naseljenom mjestu Milići, te Prijedlogu Odluke o uslovima i načinu držanja kućnih ljubimaca i načinu postupanja sa napuštenim i izgubljenim životinjama.

Svi akti sa Petog redovnog zasjedanja Skupštine opštine Milići, biće objavljeni u „Službenom glasniku opštine Milići“, broj: 5/21.


ODSJEK ZA
SKUPŠTINSKE POSLOVE

05. Odrzana Peta redovna sjednica SO Milici 31.08