joomla backup

TB Milic 955x430 topslika

20.04.2021.

Ministarstvo rada i boračko-invalidske zaštite Republike Srpske raspisalo je Javni poziv za podnošenje zahtjeva radi upućivanja 400 ratnih vojnih invalida i članova porodica poginulih boraca Odbrambeno-otadžbinskog rata Republike Srpske u banjsko-klimatske zdravstvene ustanove.
Javni poziv objavljen je 16.04.2021. godine u dnevnom listu „Glas Srpske“ i na oglasnoj tabli opštine Milići, a krajnji rok za podnošenje zahtjeva je 15 dana od dana objavljivanja.

Tekst Javnog poziva i Projekat banjske rehabilitacije su u nastavku.

JAVNI POZIV

PROJEKAT BANJSKE REHABILITACIJE

Iz Odjeljenja podsjećaju na ranije raspisan Javni poziv za podnošenje zahtjeva za novčanu pomoć socijalno ugroženim nezaposlenim borcima Odbrambeno-otadžbinskog rata Republike Srpske od prve do pete kategorije, mlađim od 60 godina, čiji je krajnji rok za podnošenje zahtjeva 05. maj 2021. godine.