22.03.2021.

Broj : 02-30-6/20
Datum : 22.03.2021.god.

SAOPŠTENJE ZA JAVNOST OPŠTINSKOG ŠTABA ZA VANREDNE SITUACIJE

Nakon održane 32. sjednice, Opštinski štab za vanredne situacije, usvojio je sledeće zaključke:

1. Opštinski štab za vanredne situacije poziva građane da se ponašaju odgovorno i poštuju mjere za reagovanje na pojavu bolesti izazvane virusom korona (covid-19) propisane zaključkom Štaba za vanredne situacije Republike Srpske od 21.03.2021. godine.
  2. Opštinski štab za vanredne situacije upućuje apel zaraženim licima da prijavljuju lica sa kojima su bili u neposrednom kontaktu.
  3. Opštinski štab za vanredne situacije donio je zaključak da se pojača nadzor nad provođenjem mjera donesenih 21.03.2021. godine.
  4. Opštinski štab za vanredne situacije donio je zaključak da se izvrši dezinfekcija svih javnih objekata, kao i da ZEV izvrše dezinfekciju svojih zajedničkih prostorija (ZEV može materijal za dezinfekciju preuzeti u Opštinskoj upravi).
  5. Opštinski štab za vanredne situacije donio je zaključak da će Komunalna policija, Inspekcijski organi i pripradnici MUP PS Milići pružati logističku pomoć HES službi.

KOMANDANT ŠTABA
ZA VANREDNE SITUACIJE