joomla backup

TB Milic 955x430 topslika

19.03.2021.

REPUBLIKA SRPSKA
OPŠTINA MILIĆI
NAČELNIK OPŠTINE
Broj : 02-30-6/20
Datum : 19.03.2021.god.


SAOPŠTENJE ZA JAVNOST OPŠTINSKOG ŠTABA ZA VANREDNE SITUACIJE

Nakon održane 31. sjednice, Opštinski štab za vanredne situacije, usvojio je sledeće zaključke:

  1. Opštinski štab za vanredne situacije poziva građane da se ponašaju odgovorno i poštuju mjere za reagovanje na pojavu bolesti izazvane virusom korona (covid-19) propisane zaključkom Štaba za vanredne situacije Republike Srpske od 18.03.2021. godine.
  2. Opštinski štab za vanredne situacije upućuje preporuku vjerskim institucijama da se prilikom provođenja obreda u vjerskim objektima pridržavaju svih propisanih epidemioloških mjera.
  3. Opštinski štab za vanredne situacije donio je zaključak da se po preporuci Republičkog štaba za vanredne situacije formiraju timovi (Komunalana policija – Inspekcija – Ministarstvo unutrašnjih poslova) koji će u narednom periodu s obzirom na porast broja zaraženih vršiti pojačanu kontrolu u ugostiteljskim objektima i sredstvima javnog prevoza.
  4. Opštinski štab za vanredne situacije donio je zaključak da se povodom obilježavanja dana Opštine Milići (31.03.2021. godine), odlože sve planirane aktivnosti osim svečane sjednice.


KOMANDANT ŠTABA
ZA VANREDNE SITUACIJE
OPŠTINE MILIĆI

Marko Savić s.r.